test1

Tychy – nowe miasto na mapie GoPay!

Zespół GoPay Informacje, Tychy 0 Comments

Wygodnie taniej! Kup bilet przez Internet!

tychy-geo-herbOd 16 maja będzie można kupić dowolny okresowy bilet imienny MZK w Tychach również przez Internet. Bilet taki wystarczy wydrukować bądź przesłać na swój telefon. Informacje o sposobie korzystania
z usługi wkrótce znajdą się w tyskich autobusach i trolejbusach a także w gablotach przystankowych.

W związku z powyższym firma GoPay, wspólnie z Miejskim Zarządem Komunikacji w Tychach, przygotowała promocję, w której Pasażer komunikacji miejskiej dokonujący zakupu, przy użyciu portfela elektronicznego MasterPass, imiennego biletu okresowego za pomocą formularza na stronie www.gopay24.pl zyska 50% zwrotu wartości biletu.
„Internetowy serwis pozwalają zaoszczędzić czas Pasażerów, którzy nie stojąc w kolejkach, kupują bilety wygodnie z domu, z pracy, ze szkoły. Wszędzie tam, gdzie mają dostęp do Internetu. Teraz mogą dodatkowo zaoszczędzić pieniądze, otrzymując zwrot za dokonaną transakcję.” – Robert Pietras Prezes GoPay

Promocja jest ograniczona czasowo i ilościowo. Aby móc a niej skorzystać należy dokonać zakupu imiennego biletu okresowego od 16 maja do 30 czerwca 2016 r. na stronie www.gopay24.pl. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie promocji dostępnym na stronie www.gopay24.pl.

Zachęcamy do skorzystania z nowej usługi.
Nie zwlekaj! Sprawdź, jakie to proste.

test3

Promocja Gniezno z wykorzystaniem metody płatności MasterPass!!!!

Zespół GoPay Gniezno, Promocje 0 Comments

Drodzy pasażerowie Gniezna
Zaczynamy promocję okres trawania od 01.05.2016 do 31.05.2016 roku
Już dziś Kup bilet z wykorzystaniem metody płatności
MasterPass a zwrócimy Ci 50% wartości biletu jednorazowego oraz 25% wartości biletu okresowego
Wejdźcie na www.gopay24.pl i przekonajcie się jak wygodnie jest z GoPay!

Informujemy i przypominamy !!!!
Promocja zwrotu ceny biletu dotyczy realizacji płatności za bilety komunikacji miejskiej poprzez system „GoPay Aplikacja Mobilna” oraz serwis www.gopay24.pl z wykorzystaniem metody płatności MasterPass .

Dowiedz się więcej http://www.masterpass.pl/aktywacja-uslugi/

test4

Zmiana obsługi płatności internetowych w bankach BZ WBK oraz PKO S.A.

Zespół GoPay Informacje

W wyniku zmian obsługi płatności internetowych w bankach BZ WBK oraz PKO BP S.A. występują problemy z pomyślną realizacją transakcji z wykorzystaniem systemu MasterPass na stronie www.gopay24.pl; Ubolewamy nad faktem, ponieważ nasi klienci posiadający konta w wyżej wymienionych bankach, nie mogą w pełni skorzystać z modułu płatności MasterPass. W ciągu najbliższych 6 tygodniu, panel MasterPass zostanie zaktualizowany do nowej wersji, która w pełni obsłuży karty wszystkich banków.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy.

akt3

Aplikacja mobilna w Grudziądzu

Zespół GoPay Grudziądz, Informacje

Gmina Miasto Grudziądz wspólnie z firmą GoPay Sp. z o.o. wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów od dnia 22.02.2016 roku udostępni nową aplikację mobilną umożliwiającą zakup biletów jednorazowych i okresowych. Od teraz każdy z pasażerów będzie mógł w dowolnym miejscu i o dowolnej porze dokonać zakupu biletu uprawniającego do przejazdu komunikacją miejską w Grudziądzu.

Nasz system pozwala zaoszczędzić czas Pasażerów, dla wygody wprowadziliśmy nowatorskie rozwiązanie umożliwiające zakup kilku biletów w aplikacji, z możliwością skasowania w dowolnym terminie przed przejazdem. Dodatkowo aplikacja nie wymaga rejestracji i jest całkowicie darmowa. Aplikacja jest możliwa do pobranie w sklepie Google Play oraz na naszej stronie internetowej www.gopay24.pl ” – dodaje Robert Pietras – GoPay Sp. z o.o.

 

Zachęcamy do skorzystania z nowej usługi.

Nowe miasto w aplikacji mobilnej GoPay!

Zespół GoPay Informacje

piotrkow-geoDrodzy pasażerowie Piotrkowa Trybunalskiego !

Z wielką przyjemnością informujemy, iż z dniem 26.10.2015 roku udostępniliśmy dla Was  aplikację GoPay na urządzenia mobilne, aby kupowanie biletów było jeszcze wygodniejsze.

Dzięki aplikacji GoPay możesz: bez pośpiechu24 godziny na dobę7 dni w tygodniubez szukania drobnych, bez stania w kolejkach kupić bilet komunikacji miejskiej.

Aplikacja nie wymaga rejestracji oraz zasilania konta

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.upaid.gopay

Zapraszamy

Aplikacja GoPay już dostępna!

Zespół GoPay Informacje

Drodzy pasażerowie!

Samsung s6 edge2Z wielką przyjemnością informujemy, iż z dniem 14.09.2015 roku udostępniliśmy dla Was  aplikację GoPay na urządzenia mobilne, aby kupowanie biletów było jeszcze wygodniejsze.

Dzięki aplikacji GoPay możesz: bez pośpiechu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez szukania drobnych, bez stania w kolejkach kupić bilet komunikacji miejskiej.

Aplikacja nie wymaga rejestracji oraz zasilania konta

Uwaga!

Aplikacja pozwala na zakup dowolnej ilości biletów na raz, wybrany bilet kasujesz gdy jest Ci potrzebny! Zyskujesz czas i nie martwisz się o realizację transakcji.

Pobierz aplikację w sklepie Google Play